Hlavní obsah

Ondřej Gregor Brzobohatý a Marta Jandová v černobílém klipu o bulváru

Zpěváci Ondřej Gregor Brzobohatý a Marta Jandová zveřejňují v premiéře na Novinkách.cz klip k duetu Je toho moc. Píseň, kterou napsal Brzobohatý pro své podzimní album Universum, je reakcí na skutečnost, že některá média zahlcují prostor více či méně nepodstatnými či strach vyvolávajícími informacemi, z nichž řada slouží k manipulaci veřejností.

Ondřej Gregor Brzobohatý a Marta Jandová v černobílém klipu o bulváru

Fotograf, kameraman a režisér Benedikt Renč vtiskl klipu výrazné černobílé výtvarné pojetí, které dává vyniknout hudební dynamice i sžíravému textu písně, jenž nabízí k zamyšlení témata, jako je politická a mediální manipulace, společenský diktát, ale i vnitřní strachy, s nimiž většina lidí dnes bojuje.

Ondřej G. Brzobohatý k písni uvedl: „Lidé jsou vším už natolik zhypnotizovaní, že často zapomínají na zdravý rozum a v mnoha případech i na přirozenou lidskou slušnost. Jako by se zapomínalo, že máme svobodnou možnost si vybírat a volit podle sebe.“

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků