Hlavní obsah

Nová CD na tento týden

Tento týden vychází nové album táborské skupiny Sunshine, dále novinka amerických Death In Vegas, nebo nový Michael Bublé.

Nová CD na tento týden

Sunshine: Moonshower Razorblades

Deset let dřiny rodáků z jihočeského Tábora se zúročují v podobě alba, které během jednoho měsíce vyjde v kolébce rockové hudby - v Británii i za oceánem. Album je licencované z amerického labelu Custard, který patří zpěvačce skupinu 4 Non Blondes a autorce a producentce spousty písniček pro hvězdy jako je Pink, Christina Aguilera a další - Lindě Perry.

Universal Music

Death In Vegas: Milk It

Tin Holmes a Richard Fearless, kteří tvoří formaci Death In Vegas, se pustili do rekapitulování své dosavadní tvorby, a i když mají za sebou  pouze 3 studiová alba, bylo z čeho vybírat. Kromě hitových tracků  z alb Dead Elvis, Scorpio Rosiny a The Contino Sessions, které nejednou našly své uplatnění v TV reklamě, přidali Death In Vegas ještě CD plné remixů.

Sony/BMG

Michael Bublé: It´s time

Nové album rodáka z kanadského Vancouveru bezesporu naváže na obrovský úspěch jeho debutu, kterého se prodalo na tři milióny. Novinka, která opět vznikla pod producentským dohledem dvojice David Foerster a Humberto Gatica, přináší várku známých skladeb ve swingovém hávu, stejně jako klasické standardy.

Warner Music

Kronos Quartet/Frangiz Ali-Zadeh: Mugam Sayagi

Smyčcové kvarteto známé svojí ochotou k experimentům a láskou k soudobé hudbě nahrálo tři skladby ázerbájdžánské skladatelky a pianistky Franghiz Ali-Zadeh, které složila speciálně pro Kronos Quartet. Doplňuje je kompozice Music For Piano v interpretaci samotné autorky, které hraje i ve skladbě Aspheron Quintet.

Warner Music

Kenny Chesney: Be As You Are

Američan Kenny Chesney patří mezi nejúspěšnější country  hvězdy současnosti a jako jeden z mála sklízí opravdový úspěch i v Evropě, což potvrdilo i poslední studiové album When The Sun Goes Down.

Sony/BMG

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků