Hlavní obsah

Nová CD - Black Kids, DragonForce i Basshunter

Tento týden, zdá se, vychází pro každého něco. Debut Black Kids potěší příznivce kytarovek, to DragonForce netrpělivě vyhlížejí vyznavači tvrdého metalu a pro vyznavače taneční hudby je tu Basshunter.

Nová CD - Black Kids, DragonForce i Basshunter

 

Black Kids: Partie Traumatic


Partie Traumatic je debutová deska kytarové partičky Black Kids z Floridy, kterou vedou bratři Reggie a Ali Youngbloodovi. Je na nich zajímavé to, že zaujali nejen redaktory amerického časopisu Rolling Stone ale i kritiky radia BBC.

Rozjeli se proto do Británie za producentem Bernardem Butlerem, který jim pomohl připravit tento vcelku povedeny debut, který nejede ve stylu unylých hořkoslavdkých melodií, ale dá se označit za lehkou, nápaditou letní desku.

Universal

 

 

DragonForce: Ultra Beatdown


DragonForce jsou britská powermetalová skupina, známá pro dobrý souzvuk dvou kytar, obrovskou rychlost a styl, epické kytary a vokály.

Ultra Beatdown je jejich čtvrtá řadovka a sami k ní dodávají: "Nebudeme slibovat rychlejší a tvrdší album, protože to dělají všichni. Někteří mohou namítat, že my rychle hrajeme pořád, ale myslím, že to je právě ten důvod, proč nás fanoušci mají rádi."

Universal

 

 

Basshunter: Now You're Gone - The Album


Basshunter vlastním jménem Jonas Altberg přišel loni v létě s hitem Boten Anna a rázem se z něj stala hvězda, její zář dopadla i za hranice rodného Švédska. Now You're Gone je jeho druhé album.

To je na rozdíl od jeho loňského "švédského" debutu kompletně v angličtině a obsahuje nejenom anglické verze jeho úspěšných singlů, ale i novinky. Nechybí zde ani britská singlová jednička Now Your Gone, klubový hit Please Don't Go či aktuální All I Ever Wanted.

Warner Music

 

 

Flobots: Fight With Tools


Denverská skupina Flobos, která by se dala označit za nový fenomén hiphopové scény, přeskočila hranice žánru a po vzoru například Rage Against The Machine se jim velice dovedně podařilo skloubit rock s rapem.

S výše jmenovanými RATM jsou si blízcí i svým levicovým přesvědčením a tak není divu, že spolu nedávno vystoupili i na společném koncertě.

Universal

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků