Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Hurts, Demi Lovato či Imodium

Britští Hurts a Američanky Demi Lovato a Miley Cyrus vydávají zbrusu nová alba. Slovenský zpěvák Richard Müller přichází s dvojalbem svých nejlepších a nejslavnějších písniček.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Hurts, Demi Lovato či Imodium

Hurts: Desire

Nová alba

Foto: Columbia

Čtvrté studiové album britského synthpopového dua Hurts nabízí písničky, které jsou tklivé i povzbudivé. Je v nich atmosféra popu osmdesátých let, přitom se zvukově váží k současnosti. Kolekce přináší třináct novinek.

 

Demi Lovato: Tell Me You Love Me

Nová alba

Foto: Universal Music

Americká zpěvačka Demi Lovato vydala šesté album Tell Me You Love Me. Má, v porovnání s předešlými počiny, soulovější náladu. Demi Lovato se při psaní písniček prý nechala inspirovat umělci, jako jsou Aretha Franklin, Christina Aguilera a Kehlani.

 

Imodium: Element

Nová alba

Foto: Supraphon

Broumovská čtveřice Imodium vydává v sedmnáctém roce existence páté album Element. Ujasnila si na něm svůj rockový zvuk, je to nejenergičtější deska z celé její diskografie a spoluautorem jednoho textu je Kuba Ryba z kapely Rybičky 48.

 

Richard Müller: Výberovka

Nová alba

Foto: Universal Music

Výběrová kolekce slovenského zpěváka Richarda Müllera přináší na dvou cédéčkách jeho hity z let 1984 až 2017. Jsou mezi nimi Po schodoch, Tlaková níž, Nočná optika, Spúočítaj ma a další.

 

Miley Cyrus: Younger Now

Nová alba

Foto: RCA

V minulosti americká zpěvačka Miley Cyrus šokovala, na novém albu se už ale tváří dospěleji. Potvrzují to také zvuky tradičních nástrojů, které se na nahrávce prosazují v elektronice, a také texty. V některých z nich je změna osobnosti přímo vysvětlena.

 

Petra Janů: Blázni

Nová alba

Foto: Warner Music

Zpěvačka Petra Janů přichází s novým řadovým albem, na kterém se vrátila ke svým rockovým začátkům. Na počin se jí podařilo navíc vtisknout interpretační nadhled a celá kolekce zní velmi uvolněně.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků