Hlavní obsah
 

Mr. Loco zachytili v klipu k písni Bojkot své nečekané letní turné

Kapela Mr. Loco představuje videoklip další ze skladeb z aktuálního alba Balkanizace. Tentokrát se jedná o skladbu Bojkot. Na Novinkách.cz má premiéru.

 
Mr. Loco zachytili v klipu k písni Bojkot své nečekané letní turné

„Bojkot je skladba s textem, se kterým by se mohl ztotožnit snad každý. Stačí si ho poslechnout a vyhlásit bojkot,“ vysvětluje kapela. Video k písni vzniklo během letní koncertní šňůry, na kterou se Mr. Loco vydali se skupinou Divokej Bill. Jde o sestřih koncertu, který proběhl 4. září v Úvalech.

„Požádal jsem kamaráda, aby nám náš koncert natočil. Původně jsem chtěl mít jenom takový teaser na koncerty na sociální sítě, ale nakonec se to povedlo tak moc, že mi přišlo škoda toho nevyužít. Tak máme klip, se kterým jsme ani nepočítali,“ popisuje vznik klipu zpěvák kapely Filip Flusser.

„Když nám letos devadesát procent koncertů buď zrušili, nebo přesunuli na příští rok, mysleli jsme si, že je letošní léto v háji. Nečekaně zavolali kluci z Divokýho Billa s dotazem na naše hostování na jejich letní šňůře. Stal se zázrak a léto bylo rázem plné,“ vysvětlil.

Samotné turné si pak pochvaluje. „Bylo to skvělé, nezapomenutelná atmosféra i reakce diváků. A co bude příští léto? To je zatím ve hvězdách. Pokud nám to covid dovolí, tak se se všemi rádi uvidíme na slavnostech a fesťácích, a třeba se po nás zasteskne klukům z Divokýho Billa a dáme si repete,“ uzavírá Flusser.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků