Hlavní obsah
 

Komedie Bajkeři představuje hlavní hrdiny

Komedie Bajkeři režiséra Martina Koppa podle scénáře Petra Kolečka vstoupí do kin již 19. října. V hlavních rolích trojice kamarádů, která je postavena před výzvu ujet 200 kilometrů na kolech, uvidíme Adama Mišíka, Jana Komínka a Vojtěcha Machutu.

 
Komedie Bajkeři představuje hlavní hrdiny

Co bylo největší výzvou pro Adama Mišíka? A je skutečně Vojtěch Machuta módní guru a gay? A dokázal Honza Komínek zúročit svou zkušenost, kdy od malička jezdil na tábory?

Bajkeři slibují být rozvernou letní komedií. Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi.

Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků