Hlavní obsah
Nicole Kidmanová pózuje v Sydney na premiéře filmu Australia. Foto: Tim Wimborne, Reuters

Kidmanová nevylučuje ukončení herecké dráhy

Australská filmová hvězda Nicole Kidmanová (41) zřejmě uvažuje o ukončení herecké kariéry. „V životě existuje kromě herectví mnoho dalších věcí. Co se týče mé herecké dráhy, nevím, jak to bude dál,“ řekla v úterý v Sydney.

Nicole Kidmanová pózuje v Sydney na premiéře filmu Australia. Foto: Tim Wimborne, Reuters
Kidmanová nevylučuje ukončení herecké dráhy

„Možná se rozhodnu, že budu mít další děti,“ dodala Kidmanová, která do své vlasti přijela na světovou premiéru svého nejnovějšího filmu Austrálie. Herečka je provdána za australského zpěváka country hudby Keitha Urbana, s nímž žije v Nashvillu v americkém státě Tennessee. Před čtyřmi měsíci se jim narodila holčička Sunday Rose.

S předchozím manželem, americkým hercem Tomeme Cruisem adoptovala Kidmanová dvě děti. V roce 2002 získala Oskara za toli Virginie Woolfové ve filmu hodiny, čímž se zařadila mezi nejznámější hollywoldské hvězdy. Další filmy jí ale už tak závratný úspěch nepřinesly.

Začátkem listopadu prosákla na veřejnost informace, že by měla v příštím filmu The Danish Girl (Dánská dívka) hrát přeoperovaného transsexuála.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků