Hlavní obsah
Jennifer Lopezová v pražské O2 Areně Foto: Petr Horník, Právo

Jennifer Lopezová si postěžovala na těžké začátky

Americká zpěvačka Jennifer Lopezová prozradila, že začátky její kariéry nebyly vůbec lehké. Jako teenagerka prý často spávala v tanečním studiu, protože neměla jinou možnost. Její matka ji totiž na umělecké cestě příliš nepodporovala.

Jennifer Lopezová v pražské O2 Areně Foto: Petr Horník, Právo
Jennifer Lopezová si postěžovala na těžké začátky

„S mámou jsme se často hádaly. Nechtěla jsem jít na vysokou školu, chtěla jsem zkusit tančit na plný úvazek. Tak jsem začala spát na gauči v tanečním studiu. Neměla jsem kde bydlet, ale řekla jsem jí: Tohle musím udělat. O několik měsíců později jsem dostala práci tanečnice v Evropě. Když jsem se vrátila, přijali mě do programu In Living Colour. To vše se stalo během jednoho roku,“ popsala zpěvačka v rozhovoru pro magazín W.

Lopezovi se tehdy přestěhovali z rodného Bronxu do Los Angeles, což se jí vůbec nelíbilo. „Nenáviděla jsem L. A. Ptala jsem se: Kde je obchod s mlékem? A tady lidé vůbec nechodí pěšky? Teď Los Angeles miluju, ale nedává mi takovou sílu, jakou mi tehdy dával Bronx,“ vysvětlila.

Svou uměleckou kariéru odstartovala Jennifer Lopezová v roce 1986. Z dnešního pohledu je zřejmé, že je úspěšná, a to jak na poli hereckém, tak hudebním.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků