Hlavní obsah
Skupina Elán Foto: Petr Horník, Právo

Jen ve třech městech se zastaví turné slovenské skupiny Elán. Ve velkých halách na podzim 2014 odehraje výpravné koncerty nazvané The Best Of Vol. 2.

Skupina Elán Foto: Petr Horník, Právo
Elán v Praze, Brně a Ostravě

„Máme tolik hitů, že není možné je přehrát na jednom vystoupení. Proto vyrážíme znovu na turné. Pokud naši posluchači navštíví i druhou část, bude jejich koncertní zážitek kompletní,“ tvrdí sebevědomě Elán.

Vstupenky na tři halové show, které se budou konat v Brně (17. 10. Kajot Arena), Praze (22. 10. Tipsport Arena) a Ostravě (24. 10. ČEZ Arena), jsou k dostání v síti Ticketportal a Ticketpro, v první vlně za 499 korun.

„Přestože budou halové koncerty vycházet z konceptu loňského velmi úspěšného turné Elánu Best Of, uvidí lidé zcela novou show. Měníme design pódia, celý vizuál i dramaturgii. Stejně jako minulý rok však ponecháváme možnost fanouškům hlasovat o písně, které budou chtít zahrát. To se setkalo s velkým ohlasem a my to nechceme měnit. Jak bude možné hlasovat, se posluchači včas dozvědí,“ dodala Nina Fialová z pořádající agentury Art-Ist Agency.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků