Hlavní obsah
Zpěvák Jesse Hughes Foto: Michel Euler, ČTK/AP

Do klubu Bataclan nepustili Eagles of Death Metal, kteří tam zažili teroristický útok

Na otevření pařížského klubu Bataclan, který zažil teroristický útok při koncertě Eagles of Death Metal, se v sobotu dostavil i zpěvák této skupiny Jesse Hughes. Zaměstnanci ho ale odmítli pustit dovnitř.

Zpěvák Jesse Hughes Foto: Michel Euler, ČTK/AP
Do klubu Bataclan nepustili Eagles of Death Metal, kteří tam zažili teroristický útok

Jesse Hughes stál před rokem na pódiu, když teroristé začali střílet a zabili devadesát lidí. Vedení podniku ale prohlásilo, že zpěvák není vítán na znovuotevření, kde vystoupil Sting.

Má to být zjevně pomsta za to, že Hughes hned po loňských útocích připustil zapletení některých zaměstnanců s teroristy. Když přijel do klubu, připadalo mu podezřelé, že ochranka se na něj vůbec nepodívala.

„Hned jsme šel k promotérovi koncertu, zeptal se, co je to za chlapa a řekl mu,  že chci někoho jiného,” uvedl. Pořadatel mu ale sdělil, že další strážní ještě nedorazili. Nakonec prý šest z nich vůbec nepřišlo.

„Zdá se docela zjevné, že měli důvod se tam neobjevit,” poznamenal zpěvák po útocích. Později se ale omluvil.

Sting na sobotním koncertě

Foto: Handout, Reuters

Manažer podniku Jules Frutos potvrdil, že Hughese a jeho doprovod skutečně záměrně nevpustil dovnitř. „Nejsou vítáni po tom, co řekl o ochrance,” uvedl. Přístup skupiny podle něj neukazuje úctu k obětem.

Členové skupiny Eagles of Death Metal se účasnili několika akcí k uctění lidí, kteří v klubu zemřeli.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků