Hlavní obsah
Emma Watsonová a Daniel Radcliffe už mají Pottera dost. Foto: Reuters

Daniel Radcliffe už nechce o roli Harryho Pottera ani slyšet

Zatímco se do kin řítí další film z potterovské série (v ČR od 18. listopadu), hlavní představitel Daniel Radcliffe už o dalších potterovských příbězích nechce slyšet. I další dětská hvězda filmu Emma Watsonová by ráda skončila s hraním, zřejmě úplně.

Emma Watsonová a Daniel Radcliffe už mají Pottera dost. Foto: Reuters
Daniel Radcliffe už nechce o roli Harryho Pottera ani slyšet

Radcliffe reagoval na prohlášení spisovatelky J. K. Rowlingové, která nevyloučila, že by začala psát další díly. Daniel Radcliffe řekl Sky News, že velmi pochybuje o tom, že by se účastnil natáčení dalšího filmu.

"Proboha, závazně mi slíbila, že už nebude žádná další knížka s Harrym. Myslím, že strávit s jednou postavou deset let je dlouhá doba."

Jeho kolegyně Emma Watsonová už také nechce v Potterovi hrát, prý skončí s herectvím úplně.

"Začalo to, když jsem byla velmi mladá a změnilo to celý můj život, ale to nutně neznamená, že mě to udělá šťastnou. Chci mít možnost prozkoumat i jiné věci," řekla Watsonová.

Oběma mladičkým hvězdám může být v každém případě celý Hollywood úplně ukradený, protože podle časopisu Vanity Fair už nikdy v životě nemusí pracovat. Radcliffe prý jen za rok 2009 vydělal 41 miliónů dolarů a za poslední dva filmy ještě dalších 40 miliónů obdrží. Watsonová dostala za každý díl 15 miliónů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků