Hlavní obsah
 

Členové kapely Kryštof v novém klipu k optimistické písni tančí. A s nimi i mladé dívky

Kapela Kryštof přichází s veselou taneční písní Hned teď (pojď být světlometem). Zpěvák Richard Krajčo v ní působí na fanoušky a vyzývá je k pozitivnímu naladění a víře, že se všechno zase v dobré obrátí.

 
Členové kapely Kryštof v novém klipu k optimistické písni tančí. A s nimi i mladé dívky

Skladba byla napsaná při ladění kytary jeho nejmladší dcery už v lednu. Text k ní vznikl až s příchodem pandemie koronaviru, aby rozvířil temnou atmosféru. Videoklip je po domácku sestřihaný v tabletu, zato je plný největších hvězd sociálních sítí.

„Písnička vznikla v lednu dětském pokoji, když jsem nejmladší dceři ladil kytaru. Na začátku února pak část kapely odletěla do Londýna, kde vzniklo pod taktovkou producenta Yaoda Neva demo, které jsme měli původně dotočit na podzim, ale když přišly události kolem koronaviru a já viděl, jak se mnoho lidí kolem hroutí do depresí a bojí se, co přijde, napsal jsem text o tom, že je potřeba myslet na lepší zítřky a nenechat se semlít,“ přibližuje vznik písně zpěvák Richard Krajčo.

Singl se nakonec dotočil v Praze a Nevovi byl poslán na mix. Během toho napadl kapelu karanténní klip, se kterým pomohla Richardova dvanáctiletá dcera Jasmínka a hvězdy TikToku. Na chvíli se tedy Kryštof proměnili v tiktokové tanečníky.

„Choreografii k videoklipu vymýšlela Jasmínka, která se mnou i klip stříhala. Celý je natočený na mobil, zpracovaný v iPadu, a kromě kapely v něm tančí hvězdy Instagramu a TikToku,“ komentuje Krajčo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků