Hlavní obsah

Blanchettová nebude partnerkou Indiana Jonese, má být "zlá"

Zahraniční servery opět objevily novinku týkající se dlouho očekávaného pokračování legendární dobrodružné série o Indiana Jonesovi. Jak jsme už dříve informovali, ve filmu hraje Harrison Ford a jeho partnerkou měla být Cate Blanchettová. Podle informací serveru MTV Movies Blog se ale zdá, že Cate bude tentokrát "zlá".

Blanchettová nebude partnerkou Indiana Jonese, má být "zlá"

Herečka, které bylo dvanáct let, když v kině poprvé obdivovala neohroženého archeologa, vyloučila, že by se ve filmu líbala s Harrisonem Fordem. Tím padá teorie o partnerce. Na jiných serverech se objevily neoficiální informace o tom, že Blanchettová bude jeho soupeřem a má prý "něco společného s Rusy."   

Blanchettová prý v dětství milovala scénu, kdy "Indy" před spaním líbá Karen Allenovou. "Říkala jsem si, že až vyrostu, chtěla bych se vdát za muže jako je on, i kdyby měl usnout, poté co ho políbím," řekla serveru MTV.

Čtvrtý díl Indiana Jonese má jít do kin v roce 2008. Série o "Indym" byla jedním z největších trháků 80. let. Tehdy tato směsice oddechové akce, mystiky a střípků humoru zafungovala na diváky po celém světě. O tom, že se natočí čtvrtý díl, se spekulovalo dlouhá léta.

Ford mezitím zestárl, ale tvrdí, že ve filmu bude stejně akční jako dříve. Za projektem stojí i další stará známá jména: George Lucas a Steven Spielberg. Scénář napsal autor Jurského parku David Koepp.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků