Turné završí 22. prosince přátelský večer v pražském Studiu Ypsilon. Inscenace vznikla začátkem roku jako reakce na korupční skandál ve fotbalovém svazu. Podle Čtvrtníčka byl podklad dokonalým moderním dramatem, absurdním textem, který stačilo zvednout a odnést do divadelní zkušebny.

Bizarní dialogy plné vulgarismů, týkající se fotbalové korupce, věrně citují slovník, jímž manažer Viktorie Žižkov Ivan Horník oslovoval sudí s nabídkou úplatku. Svérázný slang se objevil při označování nabízených částek - tisícovky nahradila jablka, hrušky a kapříci.

Happeningově laděný projekt s názvem Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? byl poprvé uveden 23. dubna v pražském Divadle Na zábradlí a měl být zároveň derniérou. "Po tom textu se nám začalo stýskat. Ta krásná čeština nám doslova učarovala," řekl Čtvrtníček, pro něhož bylo dobrým signálem i to, že jim po premiéře nikdo nevyhrožoval.

"Když byl předsedou svazu zvolen pan Mokrý, řekli jsme si, že je to v suchu a můžeme jet dál," dodal. Na vánočním trhu se má objevit DVD, které bude natočeno ve Slaném.