Hudbu k písničce napsal Vojta Kotek, baskytarista kapely Th!s, text pak její zpěvák Jan Melíšek. Scénář klipu je dílem Kotka, jenž byl také jeho režisérem.

Prostředí staré slévárny v Králově Dvoře nabídlo pozoruhodnou industriální atmosféru, přičemž celý štáb využil pro natáčení i jeřáb, s jehož pomocí byla realizována jedna z klíčových scén příběhu videoklipu.

Zpěvák Jan Melíšek si v klipu zahrál Lemmyho, již zesnulého frontmana skupiny Motörhead.

Zpěvák Jan Melíšek si v klipu zahrál Lemmyho, již zesnulého frontmana skupiny Motörhead.

FOTO: Jaroslav Špulák, Právo

Ewa Farna a Vojta Kotek si při natáčení klipu skvěle rozuměli.

Ewa Farna a Vojta Kotek si při natáčení klipu skvěle rozuměli.

FOTO: Jaroslav Špulák, Právo

„Jako režisér mám kolem sebe lidi, kteří pro natáčení shánějí lokace. Tuhle pro nás objevili oni,“ přiznal Kotek při natáčení. „Popravdě řečeno si však myslím, že nejsme první, kdo v ní natáčel. Je to neuvěřitelné místo.“

Ewu Farnou pozvánka do klipu potěšila. „O Vojtovi jsem slyšela, že klipy dělá s velkou produkcí a je stoprocentní profesionál. Navíc mi nabídl nápaditý scénář a jeho skupinu Th!s mám ráda. Když jsem si uvědomila, že mě bavil i její první klip k písni Dance!, řekla jsem si, že se natáčení toho druhého ráda zúčastním. Když si Vojta Kotek vezme paruku, aby vypadal jako kytarista Slash, vypadá i jako můj manžel Martin. I o tom ostatně videoklip trochu je. No a mému manželovi celý život říkají, že vypadá jako Vojta Kotek s vlasy,“ vysvětlila Novinkám.cz s úsměvem Farna.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: