Karel Gott: Ta pravá

Nová alba

FOTO: Supraphon

Novinka Karla Gotta přináší evergreeny, které zpíval na koncertech, ale dosud nebyly natočené. Titulní písničku mu napsal Marek Ztracený. Na desce je i duet se zpěvačkou Dashou.

Marek Ztracený: Vlastní svět

Nová alba

FOTO: Supraphon

Zpěvák Marek Ztracený se na novince Vlastní svět představuje ve více popovém světle než dosud. Mezi písněmi jsou i již úspěšné singly Léto 95 a Vlastní svět. Zásadní podíl na podobě novinky má Dalibor Cidlinský jr., v současnosti vyhledávaný producent, který jí dal moderní zvuk.

Lily Allen: No Shame

Nová alba

FOTO: Parlophone

Britská zpěvačka, skladatelka, hudebnice a herečka Lily Allen nabízí své v pořadí čtvrté studiové album. Pohybuje se na něm v ranku moderního elektropopu, přičemž je patrné, že nahrávky jdou kromě melodických linek také po atmosféře. Znát je i vliv popu osmdesátých let.

Lykke Li: So Sad So Sexy

Nová alba

FOTO: RCA

Švédská zpěvačka Lykke Li se pohybuje na popové a r’n’b scéně, přičemž svým skladbám zachovává alternativní a indie charakter. Stejné je to i na její čtvrté řadové desce, které má velmi dobrý zvuk a obsahuje deset skladeb.

Sheppard: Watching The Sky

Nová alba

FOTO: Empire of Song

Jako „umělecké prohlášení“ označuje svou druhou studiovou desku australská indierocková kapela Sheppard. Je na ní čtrnáct kousků, v nichž se formace profiluje jako ta, jež hledá originální zvuk.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: