Nový singl Sabráž, který skupina zveřejnila před několika hodinami, je kreslená roadmovie, jež si utahuje z událostí roku 2016. Zpěvák Petr Pečený v ní cestuje z Čech přes Německo do francouzského Champagne.

V klipu se mihnou i Fantomas a herci Louis de Funès, Alain Delon, Jean-Paul Belmondo či Jean Gabin.  Své role v klipu mají také muzikanti Jimi Hendrix, Frank Zappa, Elvis Presley a John Lennon. Důležitou roli dostal textař písně Lou Fanánek Hagen, který ji napsal se skladatelem Leškem Wronkou. Produkce se ujali kytaristé František Táborský z Chinaski a Lukáš Chromek.

„Písnička měla být už na našem minulém albu a z neznámých důvodů jsme na ni nějak zapomněli. Až teď jsme ji znovu objevili a zjistili, že je skvělá. Text napsal Fanánek a vtělil tam, jak jsme mu s kapelníkem Tří sester Ing. Magorem několikrát vyprávěli, že na jaře jezdíme do Champagne nakupovat šampaňské pro naši pidifirmu, která se jeho dovozem zabývá,“ popisuje Pečený.

A protože už samotný text je vlastně roadmovie, režisér klipu Michal Wondreys téma jen rozvinul a na pozadí jednoho zájezdu do Champagne zrekapituloval celý loňský rok.