Ještě předtím kapelu čeká festivalová sezóna a fanoušci se dočkají i dokumentu ze zákulisí prvního turné kapely. Premiéra je plánována na konec června. Dárkem pro ně je i vinyl debutu Katarze.

Dvojici, tedy Lukáše Bundila a Petra Lexu, lze považovat za jeden z největších hudebních objevů současnosti. Hity Lhůta záruční, Celibát a Katarze uspěly a koncerty bývají vyprodané velmi záhy.

„Jarní turné byla trochu spontánní záležitost. Původně jsme ho plánovali právě až na podzim, ale fanoušci nás přesvědčili, že mají o naše koncerty velký zájem, a my je nechtěli zklamat,“ říká kytarista a skladatel Lukáš Bundil. Zpěvák Petr Lexa dodává: „To, co se Slzou zažíváme, je něco nepopsatelného, a každý koncert je pro nás svátek. Přál bych každému pocítit ty vibrace a emoce, které s fanoušky na koncertech prožíváme. Zároveň je to ale pro nás zodpovědnost a my chceme jít dopředu. Podzimní turné bude zase jiné, již teď pilujeme show, světla, písničky, připravujeme speciální koutek pro autogramiády, kde se po koncertě s fanoušky potkáme. Bude to opět velký zážitek pro všechny a už se moc těšíme.“

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: