Rahimi na film shání peníze na crowdfundingovém portálu Indiegogo. Jeho cílem je od dobrovolných přispěvatelů sesbírat tři sta tisíc amerických dolarů potřebných na financování filmu. Během prvního dne vybral téměř 4 tisíce dolarů.

Děj snímku s pracovním názvem 7Dayz se zaměří na sedm dní následujících poté, co rapera 7. září 1996 postřelili v autě na křižovatce v Las Vegas. Jak prozradil Rahimi, snímek má přiblížit jeho osobní zážitky z nemocnice, když seděl vedle vážně zraněného a umírajícího přítele s obavou, že někdo přijde a dokončí v první fázi nepovedenou vraždu.

„Nebude to film o Tupakovi, ale bude to film s Tupakem. Je o tom, jak změnil můj život,“ sdělil filmař portálu Deadline. „Tupac ve filmu bude hrát. Mám archivní materiály, které dosud nikdo neviděl a které ve filmu použiju,“ prozradil.

Dodal, že záběry vznikly v době nahrávání dosud nevydaného alba One Nation.

Rahimi rovněž řekl, že cílem jeho počinu není hledání viníka Shakurovy smrti. „Byl jsem svědkem Tupakových posledních dnů a tento příběh dlužím jemu a světu,“ vyjádřil se režisér, který pro Tupaka v období jeho spolupráce s Death Row Records natočil množství videí včetně oficiálního klipu ke skladbě se Snoop Doggem 2 Of Amerikaz Most Wanted z roku 1996.