Velký boj svedli zájemci i o díla Marie Čermínové známé pod tvůrčím pseudonymem Toyen. Cena její koláže z roku 1965 se po smršti nabídek vyšplhala z odhadu 1500 liber až na konečných 9200 liber (315 000 korun), celková cena s aukční přirážkou činila 11 500 liber. Její olej na plátně z roku 1920 se prodal za 23 750 liber (815 000 korun) s aukční přirážkou. Plátno Jindřicha Štyrského z roku 1935 našlo kupce za 32 500 liber (1,1 miliónu korun).

Menší zájem byl tentokrát naopak o práce Františka Kupky, který je jinak také oblíbený. Ze tří nabízených kreseb se prodala pouze jedna. Za dílo s názvem Kruhy a vertikály z roku 1912 zájemce zaplatil 4750 liber. Kubišta, Štyrský a Toyen patří k umělcům, o jejichž díla mají čeští i zahraniční kupci na aukcích velký zájem. V žebříčku nejdráže prodaných obrazů na českých aukcích byl loni na prvním místě právě Kubišta, jehož Zátiší změnilo majitele za 18,49 miliónu korun. V první pětce nejžádanějších umělců byli i Štyrský a Toyen.