Markíza, která stejně jako česká televize Nova patří do skupiny Central European Media Enterprises (CME), tuto možnost ale nepotvrdila. Uvedla, že se zaměřuje na posílení ostatních stanic.

CME v září oznámila, že šéfku Markízy Zuzanu Ťapákovou vystřídá rakouský manažer Matthias Settele. Důvody personální rošády CME neuvedla. Později se objevily spekulace, že důvodem jsou chystaná úsporná opatření. Kromě Ťapákové v televizi skončil i další přední manažer Matej Ribanský, který stál v čele divize reklamy.

Podle listu Nový čas je ohroženo další fungování televizního kanálu Fooor, který začal vysílat teprve letos v únoru. „V nejbližší době se rozhodne, zda televize skutečně zanikne, jednání už probíhají,“ řekl podle listu nejmenovaný zdroj. Televize zrušení kanálu, jenž se zaměřil na komedie, seriály a zábavu, nepotvrdila. „Zvažujeme několik alternativ, ale momentálně je pro nás prioritou posílení (kanálů) Doma a Dajto,“ uvedla mluvčí Markízy Tatiana Tóthová.

Sledovanost kanálu Fooor se pohybuje kolem 1,5 procenta. Spekulace o jeho zrušení odstartovaly poté, co se televize rozhodla přesunout několik seriálů na sledovanější stanice Dajto a Doma, které spolu s hlavním vysílacím kanálem Markíza patří do skupiny nejsledovanější slovenské televize.