Sněhurka a lovec

Filmové premiéry

Foto: Bontonfilm

Mocná čarodějnice Ravenna se lstí vetřela do přízně krále prosperující a mocné říše, který z ní záhy udělá královnu a pak zemře. Ravenně ale podle proroctví kouzelného zrcadla stojí ve štěstí nevlastní dcera Sněhurka a posedlost vlastní krásou, kterou by si ráda uchovala navěky. Všechny problémy by vyřešila Sněhurčina smrt, jenže dívka právě uprchla z domácího vězení do Temného lesa, odkud se ještě nikdo živý nevrátil.

Sněhurka totiž není jen tak obyčejná holka a trpaslíci nejsou sice tak roztomilí jako Prófa a Stydlín, zato se umí náramně ohánět se sekyrou a vědí, že se Sněhurkou jim svitla naděje na záchranu temnotou zmítané říše.

Sněhurka a lovec, USA 2012, dobrodružný/fantasy,  Režie: Rupert Sander, hrají:  Charlize Theronová, Kristen Stewartová, Chris Hemsworth, Sam Claflin, Ian McShane, a další.

Tady hlídám já

Video

Upoutávka na film Tady hlídám já (v kinech od 31.05.2012)

Úspěšný chemik je donucen vrátit poukazy na svatební cestu do Řecka. Jeho nastávající totiž pořídila svojí hyperaktivní dcerce přes jeho nesouhlas psa. Celá rodina se díky spiknutí holčičky a psa ocitne na prázdninách uprostřed šumavské "divočiny".

Zpočátku vypadá alternativní dovolená idylicky. Veškeré plány ambiciozního otce i starostlivé matky berou postupně za své ve chvíli, když dcerka se psem potkají někoho, kdo jim rozumí. A ten má v penzionu, kde rodina bydlí, své kamarády.

Tady hlídám já, ČR 2012, rodinná komedie, 110 minut, režie: Juraj Šajmovič. hrají :  Veronika Divišová, Jitka Ježková, Vladimír Javorský, Lukáš Vaculík,Simona Stašová, Pavel Nový,Iva Pazderková, Ester Kočičková, Klára Jandová  a další…

Muži v černém

Video

Upoutávka na film Muži v černém 3 (v kinech od 31.05.2012)

Známí agenti J a K jsou tu opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic - ani mimozemšťané - ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K i osud planety Země v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K, aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.

Muži v černém, USA 2012, akční sci-fi komedie, 104 min, režie: Barry Sonnenfeld, hrají:Will Smith, Josh Brolin, Tommy Lee Jones, Alice Eve, Emma Thompsonová, Lady Gaga a další

Dva dny v New Yorku

Video

Upoutávka na film 2 dny v New Yorku (v kinech od 31.05.2012)

Mingus se živí jako redaktor a rozhlasový moderátor, jeho francouzská přítelkyně Marion Dupré se pokouší prosadit jako fotografka. Vedou celkem poklidný život ve svém newyorském bytě s nevychovanou kočkou a svými dvěma dětmi z předchozích vztahů – dokud ovšem nepřiletí na návštěvu Marionin žoviální, výstřední tatínek Jeannot) a její nadržená sestra Rose. Dva dny s energickými francouzskými příbuznými stupňuje v peklo na zemi i Rosin nesnesitelný přítel Manu. Vztah Marion a Minguse je vystavený náročné zkoušce. Jak to s nimi dopadne, když Francouzi podnikli invazi do New Yorku?

Dva dny v New Yorku, Francie 2012, romantická komedie, 91 min., režie: Julie Delphyová, hrají: Julie Delphyová, Chris Rock a další.