V pátek večer plánuje digitální televize vysílat i Bubu show aneb Konečně bez cenzury se Zuzanou Bubílkovou. „Vím, že jsem recyklovaná snad všemi televizemi kromě Primy, tam mě nechtěji,“ šokovala Bubílková na čtvrteční tiskové konferenci.

Posteskla si nad svým odchodem z České televize. „Už mně lezlo na nervy, že můj pořad musí být laskavá satira. Když jsem se zeptala programové ředitelky ČT Kateřiny Fričové, co je to laskavá satira, tak mi řekla, že si to mám přebrat sama,“ prohlásila Bubílková.

Televize nabídne i nové tváře. V Koko TV se každou sobotu večer představí skupina protagonistů úspěšné série HBO Na stojáka v čele s Milošem Knorem. Stanice má i svého „rosničkáře“. Moderátor zralého věku Miloš Čížek a jeho Jak bude? se objeví na obrazovce několikrát za den.

Novinkou bude i 90 minut, živé vysílání každý podvečer od pondělí do pátku, kde moderátoři Marek Vítek, Petra Slancová a Petr Libický budou probírat a komentovat události uplynulého dne v české společnosti. TV Barrandov točí sitkom Ivana Mládka Cyranův ostrov a ve spolupráci se slovenskou JOJ policejní seriál Profesionálové. TV Barrandov bude dostupná přes set top box, na kabelové televizi, satelitu a IPTV.