Hlavní obsah

Zvrhlík osahával ženy v centru Ostravy. Policisté hledají oběti

Policie hledá poškozené ženy, které podle nich v prosinci osahával jednapadesátiletý muž v centru Ostravy. Jeho totožnost policisté znají, ale potřebují výpovědi obětí.

Zvrhlík osahával ženy v centru Ostravy. Policisté hledají oběti

Na muže, který ženy osahával 8. prosince večer, přišli policisté díky kamerovému systému městské policie, který jeho činy zaznamenal. „Muž opakovaně v centru Ostravy obtěžoval ženy osaháváním,“ informovala policejní mluvčí Eva Michalíková.

Dodala, že strážníci muže ztotožnili a včetně kamerového záznamu předali policistům. „Ti zjistili, že se jedná o jim známého recidivistu z Ostravy. Do současné doby se však nepodařilo poškozené ženy ztotožnit. Není vyloučeno, že obětí může být více,“ upozornila s tím, že policisté proto žádají veřejnost o pomoc při zjištění totožnosti poškozených žen.

„Především žádáme samotné ženy, aby se obrátily na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu,“ dodala Michalíková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků