Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Milan Malíček, Právo

Žena v Ostravě při třepání povlečení vyhodila z okna 100 tisíc

Kuriózní případ ztracených peněz prověřuje policie v Ostravě. Seniorka nedopatřením z okna vyhodila uspořených sto tisíc korun. Peníze s největší pravděpodobností někdo našel, ale neodevzdal. Policie nyní vyhodnocuje kamerové záznamy a hledá svědky.

Ilustrační foto Foto: Milan Malíček, Právo
Žena v Ostravě při třepání povlečení vyhodila z okna 100 tisíc

K události došlo 11. listopadu v Jugoslávské ulici v Ostravě-Vítkovicích. Seniorka měla na posteli nachystané plastové pouzdro s úsporami, které chtěla uložit na bezpečné místo.

„Nedopatřením však pouzdro přivzala s povlečením, které následně vyklepala z okna. Po nějaké době si uvědomila, že z okna vyklepala také pouzdro, ve kterém bylo přes sto tisíc korun. Po penězích zůstal na zemi už jen prázdný obal,“ uvedla mluvčí policie Eva Michalíková.

„Obracíme se na veřejnost s žádostí o pomoc. Jednou z možných variant může být zkratovité jednání, proto nálezce může mít strach peníze odevzdat. V případě jakýchkoliv poznatků se obraťte na linku 158, případně na telefonní číslo 974 728 201 nebo na nejbližší policejní služebnu,“ vyzývá mluvčí svědky události.

Anketa
Pokud byste našli značný obnos peněz, vrátili byste jej, případně byste jej nahlásili na policii?
Ano
77.9 %
Ne
22.1 %
Celkem hlasovalo 12573 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků