Hlavní obsah

Vrah zastřelil Číňana před bankomatem

Neznámý vrah zastřelil v neděli večer mladého Asiata před bankou na pražské Pankráci. Oběť se zřejmě chystala vybrat peníze z bankomatu, když se ozval výstřel. Zatímco vrah utekl, těžce zraněný muž po převozu do nemocnice zemřel.

Vrah zastřelil Číňana před bankomatem

"Oznámení jsme dostali po 20. hodině. Do ulice Na Pankráci vyjela hlídka a kriminalisté, kteří zajistili stopy pro probíhající vyšetřování. Postřeleným je 28letý čínsky hovořící muž," sdělil dnes mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek.

"Muže ošetřil na místě náš lékař, poté byl převezen do vinohradské nemocnice, kde zemřel. Údaje o jeho zranění však nemohu s ohledem na vyšetřování prozradit," upřesnil mluvčí pražské záchranky Marek Uhlíř.

Policie se nyní snaží dopátrat vraha, který byl zřejmě také Asiat. K motivu se mluvčí Bernášek nechtěl vyjadřovat. Kriminalisté však musejí mimo jiného prověřit verzi, že šlo o vyřizování účtů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků