Hlavní obsah

U hranic se Slovenskem se při čelní srážce těžce zranil řidič

Velmi vážná zranění utrpěl v pondělní ráno padesátiletý řidič osobního automobilu Nissan Almera poblíž hranic se Slovenskem. Na hlavní silnici u Svatého Štěpána na Valašsku se čelně srazil s protijedoucím nákladním vozem.

U hranic se Slovenskem se při čelní srážce těžce zranil řidič

Po střetu zůstal motorista zaklíněn ve svém voze, vyprostit jej museli až profesionální hasiči. „K řidiči zdemolovaného osobního auta se nám podařilo dostat zhruba po půlhodině prací. Vrak jsme museli postupně rozstříhat, uvolnit sevření kolem těla a zraněného řidiče vytáhnout ven,“ uvedl mluvčí zlínských hasičů Ivo Mitáček s tím, že řidič nákladního automobilu vyvázl bez zranění.

Těžce zraněného muže si převzala posádka zdravotnické záchranné služby, která jej po prvotním ošetření převezla do nemocnice.

Dopravní nehoda zhruba na jednu hodinu zcela znemožnila průjezd vozidel po hlavní silnici z Brumova-Bylnice na Slovensko. Motoristé museli využít objízdných tras. Alespoň část komunikace se záchranářům podařilo zprovoznit kolem sedmé hodiny ranní.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků