Hlavní obsah

Šofér natočil hazardní předjíždění mladého řidiče. Spěchal jsem domů, vysvětlil

Pospíchal domů, tak vysvětloval 24letý řidič, proč v uplynulých dnech nebezpečně předjížděl v Novém Jičíně. Mladíkovo počínání za volantem zachytila kamera v autě jiného řidiče, záběry zveřejnila policie.

Šofér natočil hazardní předjíždění mladého řidiče. Spěchal jsem domů, vysvětlil

Policie se o hazardujícím manévru dozvěděla od 35letého řidiče, který jí nahrávku z palubní kamery poskytl.

Podle policie Škoda Fabie nejprve předjížděla jedno auto mezi dopravními deskami v protisměru, přičemž ohrozila předjížděného řidiče.

„To se opakovalo po chvíli znovu, kdy to samé osobní vozidlo nebezpečným způsobem předjíždělo nákladní vozidlo, a to zprava v pravém připojovacím pruhu. Při zařazování zpět před nákladní vozidlo toto ohrozil tzv. myškou,“ uvedla mluvčí policie Eva Michalíková.

I když z videa nebyla poznat registrační značka, policistům se povedlo najít majitelku auta a následně i 24letého řidiče, který se přiznal a svého chování litoval.

„Jako důvod uvedl, že pospíchal domů. Policisté případ oznámili správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku v dopravě,“ uzavřela mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků