Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Řidič v Ostravě smetl na přechodu matku s kočárkem a ujel

Piráta silnic, který v pondělí ráno srazil na přechodu pro chodce 33letou ženu s kočárkem, hledají policisté z Ostravy. K nehodě došlo před devátou hodinou v Ostravě-Hrabůvce u podchodu a zastávky MHD Hrabůvka – kostel.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Řidič v Ostravě smetl na přechodu matku s kočárkem a ujel

„Blíže nezjištěné osobní vozidlo, pravděpodobně světlé barvy, se střetlo s mladou ženou tlačící kočárek. Ke střetu došlo na řádně vyznačeném, navíc vyvýšeném, přechodu pro chodce,“ popsala ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková s tím, že maminka vezla v kočárku osmiměsíční dítě.

„Vozidlo po střetu s ženou z místa nehody ujelo, z dosud zjištěných informací vyplývá, že v automobilu mohli cestovat dva lidé. Řidičem měl být muž ve věku zhruba 60 až 80 let s většími brýlemi,“ uvedla mluvčí.

Podle Holčákové odjela žena po nehodě k lékaři. Zranění, které utrpěla, bylo charakterizováno jako lehčí. „Policistům věc oznámila až po ošetření kolem půl jedné odpoledne,“ doplnila policejní mluvčí s tím, že policisté přivítají jakékoliv svědectví.

Informace mohou lidé volat na linku 158 nebo na ostravský dopravní inspektorát na tel. číslo 974 725 254.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků