Hlavní obsah

Opilý řidič pokousal v Brně policistu

Opilý řidič ukousl v sobotu v Brně policistovi kousek pravé ruky. Způsobil mu tak těžké zranění, které si vyžádá asi měsíc léčení. Vše se odehrálo při zatýkání šestatřicetiletého agresivního řidiče, kterého policista zastavil v centru Brna. Útočníkovi hrozí tři roky vězení.

Opilý řidič pokousal v Brně policistu

"Řidič byl tak opilý, že nebyl schopen dechové zkoušky. Policisty napadal a jednomu vykousl tkáň asi o průměru pět centimetrů," řekl v pondělí policejní mluvčí. Muž byl obviněn z útoku na veřejného činitele.

Policejní hlídka si v sobotu odpoledne na křižovatce Nové sady-Hybešova všimla podivné jízdy vozu Škoda 105. Jeho řidič odmítl zastavit. Po pronásledování ale nakonec výzvu poslechl.

Hlídka v tom okamžiku zpozorovala, jak v autě za volant přelézá sedmnáctiletý syn řidiče. "Při kontrole dvojice tvrdila, že syn řídil. Jeho opilý otec se pokusil utéct. Když zjistil, že neunikne, otočil se a zaútočil," popsal střet mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků