Hlavní obsah
 

Muže vytrhly ze sna v brněnském parku intimní dotyky, žena ho mezitím okradla

Brněnští strážníci zadrželi sedmapadesátiletou ženu, kterou viděli na záběrech bezpečnostní kamery při okradení muže na lavičce. Když zmožený alkoholem usnul, přisedla si k němu žena, která mu stáhla kalhoty, a vzájemně se pak osahávali. Podezřelá mu ale mezitím prošacovala kapsy a sebrala brašničku.

 
Muže vytrhly ze sna v brněnském parku intimní dotyky, žena ho mezitím okradla

Na lechtivou situaci s kriminálním pozadím došlo v pátek v podvečer v parku pod Petrovem.

Třiatřicetiletý muž v opilosti na lavičce usnul. „Sedmapadesátiletá žena si k němu přisedla a obsluha kamer viděla, jak mu stáhla kalhoty nad kolena a přes spodní prádlo se ho lehce dotýkala na intimních místech,“ popsal mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Muže domnělé něžnosti probudily a doteky opětoval. Jenže zatímco žena zaměstnávala jeho pozornost, vytáhla mu z kapes řadu věcí. „Natáhla se také po brašničce, kterou měl položenou na lavičce za zády,“ uvedl Ghanem.

Na místo vyrazila hlídka městské policie, která podezřelou ženu na odchodu zadržela. „Ukázala pánskou peněženku a mobilní telefon. Pracovníci u kamer ze záběrů postřehli, že krátce předtím zahodila u zaparkovaného auta ledvinku a cigarety,“ dodal mluvčí s tím, že si ženu podezřelou z krádeže převzala státní policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků