Hlavní obsah
Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Muž měl při grilování napadnout známého řeznickým nožem

Policie obvinila muže z pokusu o vraždu řeznickým nožem v Otvovicích na Kladensku. Při sobotním grilování podle policie napadl svého známého a bodl ho do břicha. Muž je v nemocnici. Zranil i jeho matku, která se mu snažila vytrhnout nůž z ruky.

Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Muž měl při grilování napadnout známého řeznickým nožem

V případě prokázání viny a odsouzení mu hrozí až 18 let vězení, nyní je obviněný cizinec ve vazbě, sdělila středočeská policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Podezřelý je stíhaný za pokus o vraždu a ublížení na zdraví. Podle policistů v sobotu kolem desáté hodiny večer po předchozí hádce a pod vlivem alkoholu řeznickým nožem s více než třiceticentimetrovou čepelí několikrát bodl svého známého do břicha.

"Kriminalisté, kteří přijeli na místo, dvaatřicetiletého cizince, který byl značně pod vlivem alkoholu, zadrželi, a současně si na místo vyžádali i služebního psa k prohledání okolí incidentu. Pes do 15 minut nalezl i důkazní materiál, tedy nůž, kterým měl obviněný obě osoby napadnout," dodala mluvčí.

Kriminalisté podali návrh na vazební vyšetřování, který soudce přijal, aby se obviněný neskrýval a nevyhýbal trestnímu stíhání či neovlivňoval nevyslechnuté svědky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků