Hlavní obsah

Hlavní tah na Karlovy Vary zablokoval kamión, opilý řidič naboural do zdi

Kvůli nehodě kamiónu, který v Krušovicích naboural do kamenné zdi, musel být v pondělí zastaven provoz na karlovarské silnici I/6. Řidič po nehodě nadýchal policistům téměř tři promile alkoholu.

Hlavní tah na Karlovy Vary zablokoval kamión, opilý řidič naboural do zdi

Nehoda na hlavním tahu z Prahy do Karlových Varů se stala odpoledne v Krušovicích na Rakovnicku. Český kamión jedoucí směrem na Prahu naboural poblíž pivovaru do kamenné zdi. Na místo okamžitě vyrazili záchranáři a povolán byl i vrtulník letecké záchranky, protože náhodná kolemjdoucí nahlásila, že je řidič zaklíněný v kabině.

Přivolaní policisté silnici obousměrně uzavřeli. Prakticky okamžitě se v obou směrech vytvořily dlouhé kolony. Záchranáři na místě prohlédli řidiče, který však vyvázl bez jakéhokoliv poranění.

Nehodu pak vysvětlila dechová zkouška, kterou policisté u řidiče provedli.

„Řidič kamiónu po nehodě nadýchal téměř tři promile alkoholu,“ řekla Novinkám policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.

Nehodou se nadále zabývají policisté. Řidič je nyní podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Sám po nehodě tvrdil, že strhl řízení, protože mu „něco“ vběhlo do cesty.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků