Hlavní obsah
V této vyhořelé chatce našli hasiči dva mrtvé. Foto: HZS Jihomoravského kraje

Hasiči našli ve vyhořelé chatce v Brně dva mrtvé

Dva mrtvé našli v noci na středu ve vyhořelé dřevěné chatce v Brně-Bohunicích tamní hasiči. Zřejmě šlo o bezdomovce. Přestože příčina požáru není zatím známa, dvojice se patrně udusila při požáru v objektu, který se vzňal od svíčky či topidla na tuhá paliva. Škoda se odhaduje na 50 000 korun, řekl Právu mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

V této vyhořelé chatce našli hasiči dva mrtvé. Foto: HZS Jihomoravského kraje
Hasiči našli ve vyhořelé chatce v Brně dva mrtvé

Neštěstí v bohunické chatové oblasti bylo ohlášeno hodinu po půlnoci. Na místo vyjely čtyři jednotky hasičů. Při jejich příjezdu byla již celodřevěná chatka v plamenech. Jednotky nasadily proti ohni dva vodní proudy a požár zcela zlikvidovaly krátce po druhé hodině ranní.

V této vyhořelé chatce našli hasiči dva mrtvé.

Foto: HZS Jihomoravského kraje

Uvnitř chatky hasiči objevili dvě torza lidských těl. „Podle dostupných informací v chatce přespávali bezdomovci. Spolu s naším vyšetřovatelem příčin požárů se tak do práce na místě zapojili také policejní experti,“ dodal mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků