Hlavní obsah

Fantom benzínek z Klatovska se zastřelil

Několik přepadení na benzínkách a další násilnou trestnou činnost má podle policie na svědomí devětatřicetiletý muž z Klatovska. Trestu se už ale nedočká, protože spáchal sebevraždu. V bytě své matky si prohnal kulku hlavou.

Fantom benzínek z Klatovska se zastřelil

Pistoli, kterou obrátil proti sobě, držel nelegálně. Zřejmě ji používal i jako zastrašující prostředek při loupežích.

„Muže podezříváme z loupežného přepadení čerpací stanice v Sušici z přelomu ledna a února, kde si pod pohrůžkou použití pistole vynutil na prodavači vydání částky 30 tisíc korun. Podobným způsobem navštívil pravděpodobně i další benzínky v sousedních okresech jako například ve Kdyni na Domažlicku,“ řekl Právu zdroj obeznámený s případem.

Kromě loupeží byl muž stíhán i za znásilnění dvacetileté studentky, kterou vezl v autě jako stopařku. Cestou z Klatov do Plzně sjel mimo silnici a přinutil ji k orálnímu sexu. Kvůli tomu navrhl státní zástupce, aby na něho soud uvalil vazbu. Soudkyně ho pustila ze zadržení pod slibem, že povede řádný život a nebude mařit vyšetřování.

Mrtvý muž dopis na rozloučenou nezanechal. Podle zatím nepotvrzených zpráv se rozhodl skoncovat se životem v okamžiku, kdy začal tušit, že jsou mu kriminalisté na stopě. V případě uznání viny mu za loupeže hrozilo až deset let vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků