Hlavní obsah
Policii pomohla v případu kamera před školou. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Dívky si pedofily před pražskou školou nejspíš vymyslely

V případu obtěžování malých školaček před základní školou v Praze 8 nastal zásadní zvrat. Policisté jsou přesvědčeni, že si dívky celou událost vymyslely. Kriminalistům k tomuto závěru pomohly záběry z kamery, která případ před školou zachytila.

Policii pomohla v případu kamera před školou. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Dívky si pedofily před pražskou školou nejspíš vymyslely

Policií získané informace ukazují na to, že k žádnému obtěžování ani pokusu o vlákání do vozidla ve skutečnosti nedošlo. Vyšetřovatelé k takovému závěru dospěli poté, co zhlédli záznam pořízený nainstalovanou kamerou a opakovaně hovořili s napadenými dívkami.

„Mladíci ve vozidle tovární značky Fiat Punto přijeli ke škole, kde jeden z nich vystoupil z auta právě v okamžiku, kdy kolem procházela skupinka nezletilých dívenek,“ řekla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Další průběh celé události se s největší pravděpodobností odehrál pouze ve fantazii děvčat. Kamerový záznam nepotvrdil, že by k nějakému kontaktu vůbec došlo.

„Kriminalisté nicméně pokračují v objasňování události a případné svědectví dotyčných neznámých mladíků by uvítali,“ doplnila Zoulová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků