Hlavní obsah

Bývalá miss je obviněna z kuplířství se ženami

Bývalá finalistka soutěže miss a majitelka modelingové agentury Irena Chlebovitsová byla obviněna z trestného činu kuplířství a zločinného spolčení.

Bývalá miss je obviněna z kuplířství se ženami

Modelky z agentury Chlebovitsové nebyly údajně jen hostesky, ale měly poskytovat i sex. Mezi klienty bylo i hodně Francouzů. V úterý o tom informovala televize Nova.

Chlebovitsovou nedávno česká policie vydala francouzské, a to i přestože hlavní část trestné činnosti měla spáchat v Česku. Chlebovitsová má nyní zákaz opustit Paříž.

Sama Chlebovitsová obvinění odmítá. „V Paříži jsem nebyla dva roky, žádnou trestnou činnost jsem nepáchala,“ říká.

Dívky se podle ní rozhodovaly samy. Chlebovitsová byla do Francie vydána na základě žádosti francouzské strany. „Teď ji nepotřebujeme, až bude souzena u nás, tak si ji pak z Francie půjčíme zpátky,“ říká státní zástupce Jakub Jirušek.

Advokát Chlebovitsové si myslí, že její vydání do Francie je účelové. Může za ním být pokus o ututlání pozadí kauzy v Česku. Mezi jejími klienty totiž měly být i některé vlivné české osobnosti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků