Hlavní obsah
Při nehodě na Hodonínsku zemřel řidič Foto: HZS Jihomoravského kraje

Auto na Hodonínsku se v protisměru srazilo s kamiónem, řidič zemřel

Třiatřicetiletý řidič v úterý ráno na Hodonínsku zahynul poté, co jeho vůz vyjel do protisměru a srazil se s kamiónem. Další vážná nehoda se stala na Brněnsku u Tvarožné, kde se srazilo auto s autobusem a zranili se tři lidé, z toho jeden těžce.

Při nehodě na Hodonínsku zemřel řidič Foto: HZS Jihomoravského kraje
Auto na Hodonínsku se v protisměru srazilo s kamiónem, řidič zemřel

Před nehodou na Hodonínsku na hlavním tahu I/55 poblíž křižovatky se silnicí na Brno vyjel řidič osobního auta dosud z nezjištěných příčin do protisměru, kde se střetl s kamiónem. Srážku nepřežil.

Při nehodě na Hodonínsku zemřel řidič

Foto: HZS Jihomoravského kraje

Řidiče kamiónu převezli záchranáři na vyšetření do nemocnice. "Silnice bude uzavřená zhruba do 12:00 nejen kvůli vyšetřování, ale i kvůli vyčištění vozovky, protože na ni vyteklo poměrně hodně oleje," doplnil mluvčí policie Petr Zámečník.

Srážka autobusu s autem u Tvarožné

Při nehodě auta a autobusu u Tvarožné museli hasiči řidiče auta vystříhat a záchranáři ho s těžkým zraněním převezli vrtulníkem do nemocnice. Další dva spolujezdci v autě utrpěli lehká zranění. V autobuse se nikdo nezranil.

Srážka s autobusem si vyžádala tři zraněné

Foto: HZS Jihomoravského kraje

Policisté nehodu vyšetřují, podle hasičů šlo pravděpodobně o přímý čelní střet. "Auto bylo hodně rozbité," řekl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Policisté řidiči autobusu odebrali krev, podle prvního testu alkohol před jízdou nepil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků