Hlavní obsah

Audi v pražské Libni nabouralo do passatu a převrátilo dodávku

Šest lidí skončilo ve čtvrtek v nemocnici po střetu tří vozidel v pražské Libni. Kvůli nehodě policisté obousměrně uzavřeli Českomoravskou ulici.

Audi v pražské Libni nabouralo do passatu a převrátilo dodávku

Nehoda se stala krátce po 18. hodině na křižovatce ulic Ocelářská a Českomoravská. Podle prvotního vyšetřování vyjel z boční ulice řidič VW Passatu. Po hlavní silnici ale jel řidič osobního vozu značky Audi, který do Passatu narazil.

Audi vyletělo mimo silnici, přeletělo tramvajové kolejiště a skončilo v protisměru, kde nabouralo do dodávky. Ta pak skončila převrácená na boku, na kola ji převraceli až přivolaní hasiči.

K nehodě zamířili i záchranáři, kteří z passatu vyprostili dvě zaklíněné osoby. Celkově ošetřili a převezli do nemocnic šest zraněných.

Policisté museli Českomoravskou ulici obousměrně uzavřít. Přesné příčiny a okolnosti nehody vyšetřují. V okolí místa nehody se okamžitě vytvořily dlouhé kolony.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků