Nehoda se stala kolem deváté hodiny u Křepenic na silnici 119. „Nákladní auto tam z dosud nezjištěných příčin havarovalo do svahu. Silnice byla po dobu vyšetřování uzavřena. Příčiny nehody policisté vyšetřují,“ uvedl mluvčí policie Pavel Truxa.

KOMENTÁŘ DNE:
 Proč stát není jako firma - Nad problémem nápadu řízení státu jako firmy v podaní Andreje Babiše se zamýšlí Jiří Pehe. Čtěte zde >>
 Hurá máme právní stát! Bude líp! - Policejní žádost o vydání Andreje Babiše k trestnímu stíhání kvituje Alexander Tomský. Čtěte zde >>
Zničené nákladní auto

Zničené nákladní auto

FOTO: www.pribram.cz

„Muž utrpěl středně těžké zranění dolní končetiny a hrudníku. Po ošetření na místě byl vrtulníkem přepraven do pražské nemocnice v Motole,“ řekla Novinkám mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Havarované nákladní auto

Havarované nákladní auto

FOTO: www.pribram.cz

Policisté vyšetřují také nehodu, která se stala po deváté hodině u obce Miličín na Benešovsku. Střetla se tam dvě osobní auta a zraněno bylo pět lidí.

„Vesměs to byla lehká zranění, dvě děti a dva dospělé převezli záchranáři po ošetření do nemocnice v Krči, jednoho dospělého se středně těžkým zraněním pak do Vinohrad,“ konstatovala Effenbergerová.