Nehoda se stala na silnici 339 u Krchleb, fiat jedoucí směrem na Čáslav tam vyjel mimo silnici a ve vysoké rychlosti narazil do vzrostlého stromu. Podle všeho řidič za volantem usnul.

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

Po nárazu muž vyletěl ven z vozu, jeho tělo pak začalo v lese hořet. Vrak automobilu skončil zpátky na silnici, motor odletěl několik desítek metrů daleko do pole.

Přivolaní hasiči museli uhasit část lesního porostu, který okamžitě po nehodě vzplál. Podle mluvčího středočeských hasičů Jaroslava Gabriela šlo o požár lesa menšího rozsahu. V požářišti pak hasiči našli řidičovo ohořelé tělo. Po prozkoumání okolí vyloučili, že by v autě cestoval ještě někdo další.

Policisté silnici uzavřeli. Nehodou se zabývají kriminalisté, podle nichž zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti řidiče podílel někdo cizí.

Nehoda v Suchdole

K podobné nehodě došlo také večer v pražském Suchdole. Řidič fabie podle dosavadního vyšetřování usnul za volantem svého vozu, následně najel na betonová svodidla chránící přechod pro chodce a s vozem se převrátil na střechu. Muž skončil v péči přivolaných záchranářů, kteří ho transportovali do nemocnice.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Řidič v Suchdole usnul za volantem a havaroval. Zdroj: Novinky