Nehoda se stala v Kolbenově ulici krátce po 20. hodině. Řidič nákladního auta pravděpodobně nezvládl na zledovatělé silnici řízení a s autem vyjel na chodník. Tam se vozidlo převrátilo na bok a narazilo do billboardu. Na místo museli kromě policistů zamířit také hasiči.

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

Po zhruba čtyřech hodinách se podařilo vůz postavit zpět na kola dvěma vyprošťovacím vozidlům odtahové služby. Doprava přitom musela být v době vyprošťování dodávky svedena na tramvajové koleje.

Ve večerních hodinách se pak na zledovatělé vozovce v pražských Řepích střetl autobus s osobním vozem. Řidič lexusu vyvázl z nehody s lehkým zraněním, řidič autobusu utrpěl šok. V Makovského ulici, kde se oba vozy střetly, museli zasahovat také hasiči. Viníka nehody budou muset určit dopravní policisté, kteří se nehodou zabývají.