Třináctiletá Karolína Danešová odešla z domu v neděli dopoledne s přítelem, který se pravděpodobně jmenuje Michal Hess. Do této chvíle se neozvala rodině ani kamarádkám přes sociální sítě. Mobil u sebe nemá, přítel si telefon vypnul po hovoru s matkou dívky.

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

„Má dlouhé černé vlasy po zadek a šilhá na pravé oko. Při odchodu z domova měla na sobě světlé džíny, hnědé triko, hnědou košili, bílé tenisky a svítivě žlutou kšiltovku. Na krku má na zeleném koženém řemínku světle zelený křížek asi z nefritu a na druhém koženém řemínku satanistickou hvězdu. Dívka často lže a předstírá pláčem lítost,“ uvedla policie na svém webu.

Dívka ještě pohřešovaná nebyla. Dosavadní pátrání bylo neúspěšné, proto se policisté obrátili na veřejnost. Informace o pobytu školačky lze sdělit na lince 158 nebo přímo kriminalistům na čísle 724 200 790.