Alkoholem posilněná 32letá žena si do klubu před jednou hodinou v noci přivolala taxi.

„Servírku jsme připoutali na zadní sedačku a odjeli. U O2 arény si vzpomněla, že nechala v klubu peníze, a proto jsme se vrátili zpátky. Zaparkoval jsem a šel pro peníze, a než jsem se otočil, slyšel jsem kvílení gum a viděl zadní světla,“ řekl Novinkám řidič odcizeného auta s tím, že nechápe, že opilá žena vůbec dokázala přesednout ze zadních sedaček na přední a rozjet se.

Proti tvrzení, že žena byla servírka, se ale ohradil provozovatel klubu. „Ta opilá nebyla servírka, ale pouze host, kterého neznáme,” informoval Novinky Martin Morava.

Video

Opilá zákaznice připravila taxikáře o auto. Zdroj: Policie ČR

„O pár metrů dál u tramvajové zastávky narazila žena do dodávky. Záchranná služba převezla otřesenou ženu do nemocnice,“ sdělila Novinkám mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Žena se střetla s čisticí službou.

FOTO: Jiří Forman, Novinky

„Opilou ženu převezla posádka s úrazem ramene na ortopedii do nemocnice Na Bulovce,“ doplnila mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.

„Žena je podezřelá z trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky, neoprávněné užívání cizí věci a maření úředního rozhodnutí. Hrozí jí až tři roky vězení,“ konstatovala Rösslerová.