Hlavní obsah

Výrobce domácích spotřebičů ETA představuje nové výkonné vysavače!

Novinky v řadě sáčkových vysavačů ETA Capolo, Beno a Galanto vynikají kompaktními rozměry, vysokým sacím výkonem a 7násobnou filtrací, která zaručuje hygienické vysávání. Alergici ocení bezsáčkové vysavače Adoro a Attivo s omyvatelným Hepa filtrem.

Výrobce domácích spotřebičů ETA představuje nové výkonné vysavače!

ETA, uvádí na trh nové modely sáčkových a bezsáčkových vysavačů. Novinky v řadě sáčkových vysavačů ETA Capolo, Beno  a Galanto  vynikají kompaktními rozměry při vysokém sacím výkonu a kvalitní 7 násobnou filtrací, která zaručuje hygienické vysávání. Nejen alergici ocení bezsáčkové vysavače Adoro a Attivo, které díky omyvatelnému Hepa filtru a vysokému sacímu výkonu nabízejí vynikající poměr cena – užitek. Moderní a elegantní vzhled vysavačů je dílem dvorního designéra společnosti ETA MgA. Zdeňka Veverky.

 

ETA Capolo 0473
Díky malým kompaktním rozměrům ocení tento model zejména majitelé menších bytů. Nízká hmotnost vysavače (pouhých 3,3 kg) a snadno uchopitelné ergonomické držadlo zajistí snadnou manipulaci při vysávání. K dalším benefitům patří optimální sací výkon a příznivá cena.
Doporučená cena: 1.699,- Kč s DPH.
V předvánočním období mimořádně za 1.399 Kč s DPH.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků