Hlavní obsah
Samsung týden Foto: Samsung

Samsung týden je tady. Nabízí slevy až 25%, bonusy, výhodné balíčky a limitovanou edici sluchátek

Startuje promoakce Samsung týden v rámci níž můžete od 26. října do 1. listopadu získat slevy až 25 % na vybrané mobilní telefony, hodinky, tablety sluchátka, ale také televizory, monitory, pračky, chladničky a další domácí spotřebiče od Samsungu. K zakoupeným produktům můžete také v rámci ceny získat navíc další produkty či služby.

Samsung týden Foto: Samsung
Samsung týden je tady. Nabízí slevy až 25%, bonusy, výhodné balíčky a limitovanou edici sluchátek

 Přehled slev a nabídek v oblasti mobilních telefonů a příslušenství

Při koupi mobilních telefonů a příslušenství ušetříte během této akce tisíce korun. Slevy od 19 % do 21 % platí na mobilní telefony Galaxy S10 Lite, Galaxy Note10 Lite, Galaxy A31 nebo Galaxy A20s. Nový značkový smartphone tak můžete získat již za 3 799 Kč. V nabídce jsou také tablety ze série Galaxy Tab S6 se slevou až 22 % nebo bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+, u kterých ušetříte dokonce 26 %. Stylové chytré hodinky Galaxy Watch Active jsou pak mání o 18 % levněji.

Kromě výše uvedených přímých slev můžete při koupi tabletu ze série Tab S7 získat mobilní telefon Galaxy S20 s 50% slevou. Při koupi Galaxy Note20 Ultra 5G, Note20, S20 Ultra 5G nebo S20+ zase obdržíte v ceně smartphonu navíc herní ovladač (gamepad) a 3měsíční předplatné Xbox Game Pass. To ale není vše. Samsung také představil limitovanou edici bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Live v modré barvě, které budou k dostání za cenu 5 490 Kč pouze po dobu tohoto týdne a jen na www.samsung.com/cz/.

Přehled slev a nabídek v oblasti televizorů, monitorů a domácích spotřebičů

Inovativní chladničku Samsung Family Hub koupíte v rámci Samsung týdne s přímou 25% slevou. K některým produktům také získáte navíc další výrobky, od příslušenství k televizorům až po hodnotné domácí spotřebiče. Většinu slev v oblasti televizorů a domácích spotřebičů však získáte v případě, že nakoupíte více produktů dohromady neboli využijete balíček.

Když si pořídíte například vybranou pračku, sušičku a spojovací sadu, za tento balíček zaplatíte o 20 % méně, než je běžná cena. V rámci ceny vybraného televizoru získáte navíc příslušenství jako je soundbar, držák na zeď nebo třeba instalaci apod. Při koupi lifestylového televizoru The Frame (43 nebo 49 palců) tak díky akci získáte v ceně příslušenství v hodnotě 6 980 Kč a 4měsíční předplatné do aplikace Obchod s uměním. A zvolíte-li nejlepší 4K QLED televizor od Samsungu ze série Q95T (65 palců), obdržíte k němu navíc produkty v ceně 15 280 Kč. V dnešní době home officů se pak určitě vyplatí nabídka balíčku revolučního monitoru The Space se 4K kombinovaného s televizorem The Frame, díky čemu ušetříte dohromady 20 % běžné ceny. V případě nákupu bílé techniky lze u dražších chladniček získat navíc robotický vysavač či mikrovlnku. Ale výhod, slev a možných kombinací je mnohem více.

Kompletní přehled všech slev a nabídek včetně podrobných pravidel naleznete na stránce https://www.samsung.com/cz/offer/samsung-week/.

Limitovaná edice Galaxy Buds Live v barvě Mystic Blue

Galaxy Buds Live vynikají exkluzivní elegancí i kvalitou zvuku, a díky této nové oslnivé barevné variantě budou zákazníci moci ještě lépe vyjádřit svůj styl a osobnost. Ikonická sluchátka galaxy Buds Live využívají zkušeností společnosti AKG v oboru akustiky a přináší tak bohatý zvuk s překvapivými hloubkami. Galaxy Buds Live jsou vybavena také třemi mikrofony a jednotkou pro zachycování hlasu (Voice Pickup Unit), takže můžete mluvit s vašimi blízkými na dálku stejně dobře, jako byste byli spolu ve stejné místnosti. Sluchátka jsou otevřeného typu a mají nastavitelnou funkci pro aktivní potlačením hluku (ANC), takže se můžete zbavit nepříjemného rámusu projíždějících aut nebo pračky, a přesto budete stále vnímat důležitou konverzaci.

Cena modrých Galaxy Buds Live je 5 490 Kč a ke koupi jsou jen v tomto týdnu (tedy od 26. října do 1. listopadu) případně i déle do vyprodání zásob. Získat je možné jen na oficiálním e-shopu www.samsung.cz, případně ve značkových prodejnách Samsung (budou-li otevřeny).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků