Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Pixabay.com

Půjčka pro dlužníky zachránila i učitele Petra

Skoro každý v životě nějakou tu půjčku využije. Pokud toto čtete, možná se váš příběh podobá tomu následujícímu víc, než si myslíte. Učitele ze základní školy Petra S. zachránila nebankovní půjčka, když...

Ilustrační foto Foto: Pixabay.com
Půjčka pro dlužníky zachránila i učitele Petra

Tou dobou bydlel daleko za městem a potřeboval auto, na které si půjčil, pro dojíždění do práce. Jenže se mu porouchalo a oprava se vyšplhala na několik desítek tisíc. Hotovost na opravu neměl, a tak začal uvažovat o druhé půjčce. Do toho se dozvěděl, že jeho přítelkyně otěhotněla. Radost z nečekané zprávy mu však překazila jiná nečekaná zpráva….

“O tom, že jsem se ocitl v registru dlužníků, jsem se dozvěděl až v momentě, kdy jsem chtěl požádat svou banku o půjčku. Při zpětném pátrání jsem zjistil, že jsem párkrát neměl na účtu včas dost peněz na splátky za auto. A co hůř, upozornění na neprovedené platby mi padala do spamu, takže jsem se o nich nedozvěděl,” vzpomíná učitel Petr. Považoval se za spolehlivého a zodpovědného člověka a překvapilo ho, jak je snadné dostat mezi dlužníky.

Petr od té doby zkusil oslovit ještě dvě další banky. Obě neúspěšně. Cítil se trapně, když musel jednat o svém finančním vroubku z minulosti. Banky na něj pohlížely jako na nespolehlivého člověka.

Stejně šťastný konec může mít i váš příběh

Foto: Pixabay.com

Situaci s autem však potřeboval vyřešit, a tak se rozhodl zkusit získat půjčku pro dlužníky  od seriózní nebankovní společnosti. Tentokrát to klaplo. Do druhého dne měl peníze na účtu. Splátky si rozložil tak, aby je v pohodě utáhl. Dnes zase jezdí autem, s přítelkyní se chtějí vzít a oba se mohou v klidu těšit na narození svého prvního syna.

Stejně šťastný konec může mít i váš příběh.

Desatero o nebankovních online půjčkách pro dlužníky:

1.    Půjčku lze získat online z pohodlí domova

Stačí mít jen připojení k internetu a vyplnit jednoduchý online formulář žádosti o půjčku pro dlužníky ještě dnes. Odeslání formuláře je nezávazné. Žadatel obratem dostane odpověď, zda půjčku dostane. Před poskytnutím půjčky si zájemce může v klidu pročíst smlouvu. Do podpisu smlouvy je vše zcela nezávazné. Dotazy navíc zodpoví ochotné operátorky.

2.    Půjčit si lze vyšší i nižší částku

Díky bezúčelové online půjčce lze získat 1.000 - 100.000,- Kč a rozložit si dobu splácení až na 84 měsíců.

3.    Splátku online půjčky je obvykle možné si v případě neschopnosti splácet odložit až o 3 měsíční splátky

Pokud bude půjčka řádně splácena, je možné využít dalších půjček s nižším úrokem a bez dodatečného papírování.

4.    Peníze v hotovosti nebo na účet

Peníze mohou žadateli přistát na účtu už za pár minut od schválení. V případě, že si žadatel přeje peníze v hotovosti, není problém mu je dopravit až domů.

5.    Žádost o nebankovní půjčku bez registru se ihned posoudí. Samotné schválení pak trvá jen pár minut.

Peníze je možné získat už do 24 hodin. Vysokou šanci na schválení má každý, kdo je starší 18 let a je občanem ČR.

6.    Férová půjčka pro dlužníky

Návrh smlouvy by měl být vždy zaslán předem na e-mail, aby si ho žadatel o půjčku mohl v klidu projít, než jej podepíše.

7.    Předčasné splacení zdarma

Kdykoli v průběhu splácení lze půjčku doplatit celou, a to bez jakýchkoliv sankcí. Úroky budou účtovány jen za dobu, během které byla půjčka čerpána. A pozor! Předčasné splacení je zcela zdarma.

8.    Nebankovní online půjčky pro dlužníky jsou neúčelové

Online půjčky mohou pomoci například při koupi nutného vybavení domácnosti, dofinancování hypotéky na vlastní bydlení, koupi či opravě auta či při refinancování méně výhodných půjček.

9.    Půjčka je pro každého (i se záznamem v registru), komu banka nechce půjčit

Kvůli záznamům v centrálním registru dlužníků totiž rapidně klesá bonita klienta. Pro nebankovní společnost nemusí být nějaký ten škraloup v registru problémem. Při schválení nebankovní online půjčky se věřitel individuálně zabývá závažností prohřešku, který vedl k zápisu do registru.

10.    Půjčku lze vrátit zdarma do 14 dnů. Pokud někdo není s půjčkou pro dlužníky spokojen, může ji obvykle vrátit bez udání důvodu

Nebankovní půjčka je tedy určená pro každého, kdo potřebuje cca 1.000- 100.000,-Kč do pár hodin. Většinu online půjček lze dnes vyřídit na dálku a bez složitého papírování.

Pokud půjčka nebude navíc člověku vyhovovat a rozmyslí si to, obvykle ji může do 14 dnů zdarma vrátit.

Tento článek nebyl vytvořen redakcí. Jde o komerční článek propagující reálné produkty nebo služby. Příběh v tomto komerčním článku může být fiktivní (smyšlený).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků