Hlavní obsah
Jogín mezi notebooky Foto: Alza.cz

Nový Yoga Book se dvěma displeji zacvičí vaším pohledem na notebooky

Lenovo představuje Yoga Book C930, se kterým hravě zvládnete pracovní den a volné chvíle proměníte na mimořádně kreativní kratochvíle díky multifunkčnímu e-ink displeji. Pouhým stisknutím tlačítka získáte klávesnici, poznámkový blok nebo čtečku.

Jogín mezi notebooky Foto: Alza.cz
Nový Yoga Book se dvěma displeji zacvičí vaším pohledem na notebooky

Hlavní předností Yoga Booku je flexibilita jeho dvou displejů, které zastoupí hned několik zařízení – výkonný notebook, multimediální tablet a grafický tablet s využitím pera Lenovo Precision Pen.

Objevte produktivitu duálního displeje

Špičkový obraz na primárním displeji s úhlopříčkou 10,8" a rozlišením QHD v kombinaci s e-ink displejem umožní dokončit jakoukoli práci snadno a rychle. Píšete zrovna e-mail? E-ink obrazovka vám zobrazí dynamickou klávesnici, kterou si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Jednoduše na ní také upravíte obrázky k vašemu projektu a rovnou je vložíte do připravené prezentace na druhé obrazovce.

E-ink obrazovka vám zobrazí dynamickou klávesnici, kterou si můžete přizpůsobit podle svých potřeb.

Foto: Alza.cz

Pohotově perem nebo jen prstem zapíšete rychlou poznámku, obratně vytvoříte grafický návrh nebo si přeložíte notebook do pozice stojánku a zacvičíte si jógu u instruktážního videa.

Pohotově perem nebo jen prstem zapíšete rychlou poznámku.

Foto: Alza.cz

Jogín mezi notebooky

Tenký profil Yoga Booku pouhých 9,9 mm si neklade příliš velké nároky na místo, protože je tenčí než klasický zápisník. Vejde se do batohu nebo kabelky a můžete si ho tak pohodlně vzít s sebou na obchodní schůzku nebo na odpolední relaxování v kavárně.

Profil Yoga Booku je pouhých 9,9 mm.

Foto: Alza.cz

Díky pantu s rozsahem 360° jej lze použít ve 4 různých režimech. Třeba si po cestě přečíst nejnovější e-obsah nebo nakreslit kreativní skici do nejmenších detailů s Precision Pen a 4 tisíci úrovněmi přítlaku a to na obou displejích.

Díky pantu s rozsahem 360° jej lze použít ve 4 různých režimech.

Foto: Alza.cz

Yoga Book C930 je flexibilní ve všech ohledech. Výdrž baterie až 9 hodin umožňuje pracovat po celý pracovní den bez nutnosti hledat zásuvku. Stylové šedé šasi v matném provedení navíc skrývá nejnovější procesor Intel® Core™ i5 s vysokým výkonem a 4GB operační paměti. Díky LTE modemu se připojíte k mobilním sítím a budete neustále online i na svých cestách.

Pokud jste si dali předsevzetí, že v tomto roce budete pružnější a práce zvládnete za tři, je Yoga Book C930 ideálním krokem vpřed ke splnění vašich cílů. Nyní pořídíte na Alza.cz za 38 990 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků