Hlavní obsah

Máte pocit, že Vaše pleť už není, co bývala, a potřebovala by omladit a rozzářit? Nebo potřebuje Vaše pleť intenzivní ozdravnou kúru? Pomoci jí dokáže speciálně vyvinutá ošetřovací procedura, která díky metodě kvantové fyziky umí zastavit čas na Vaší tváři. Čemu všemu prospívá a jak funguje?

Dermionologie: Vrací pleť o několik let zpět

Omlazení pleti a aktivní anti-aging

Která žena, jež na své tváři pozoruje známky stárnutí, by nechtěla zastavit čas a vypadat stejně mladistvě jako před lety? Pro regeneraci pleti přitom není potřeba podstupovat plastické operace. Dermionologie neboli omlazení a aktivní anti aging  dokáže během necelou půlhodinku dlouhé kúry s naší tváří hotové zázraky.

Energie pro kůži

Speciální procedura je založena na poznatcích kvantové fyzicky. Funguje tak, že prostřednictvím unikátního patentovaného emitéru dochází k produkci vzduchu s vysokým obsahem záporně nabitých iontů kyslíku, který je veden pod speciální skleněný kryt zvaný Dermio Top Head. Záporně nabité ionty pronikají do kůže, kde intenzivně a blahodárně působí.

Ošetření sleduje 3 cíle:

1.       Dodává kožním buňkám více energie, čímž zlepšuje a urychluje buněčné dělení, posiluje buněčnou spojitost a regeneraci. Vylepšuje celkový vzhled kůže a pleť omlazuje.

2.       Neutralizuje kyseliny v ošetřovaných oblastech obličeje, krku a dekoltu, tím zlepšuje obnovu kolagenu (tzv. kolagenová syntéza), vytváří více vaziva a hmatatelně vypíná pleť.

3.       Zásobuje celé tělo kyslíkem přes dýchací orgány, plíce a krev, čímž revitalizuje a harmonizuje proces látkové výměny.

Půl hodiny ve stroji času

Ošetření touto moderní omlazovací metodou trvá obvykle 20 - 30 minut. Před jeho zahájením je aplikován speciální elektrolytický gel, který maximálně umocňuje výsledek ošetření a urychluje absorpci záporně nabitých iontů do kůže. Více informací o dermionologii najdete na www.high-care.cz.

-          omlazuje pleť  a aktivně působí proti stárnutí

-          regeneruje kožní buňky

-          redukuje vrásky

-          vyvažuje ph pokožky

-          podporuje tvorbu kolagenu

-          obnovuje hydrataci

-          výrazně zlepšuje vzhled kůže

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků