Hlavní obsah
Foto: OZC Zlaté jablko

Zasnoubená Diazová se pomstila rivalce

Cameron Diazová a Justin Timberlake se podle listu The Sun zasnoubili. Důkazem toho má být nový diamantový prstýnek, který herečka nosí na ruce. Diazová ani přesto nepřestala na Justina žárlit. Naposledy se obětí jejího nekontrolovaného vzplanutí stala v jedné z manhattanských noblesních restaurací fotomodelka Deanna Millerová.

Foto: OZC Zlaté jablko
Zasnoubená Diazová se pomstila rivalce

Dvaatřicetiletá Cameron Diazová, přítelkyně třiadvacetiletého zpěváka Justina Timberlakea, totiž nelibě nesla, že se modelka, která předvádí spodní prádlo, při pořizování reklamních záběrů na Bahamách k Justinovi příliš měla.

A když zlomyslná náhoda přivedla dvacetiletou Deannu k sousednímu stolu v restauraci, kde si Cameron pochutnávala na zmrzlině, nezaváhala a dala volný průchod své nelibosti a žárlivosti.

Záda nic netušící, zato podezřelé svůdkyně, začala neprodleně a potají bombardovat drobnými kousky zmrzliny. Formálně se jí sice omluvila, ale ve svém počínání neustala. Diazové mediální zástupce označil příhodu za směšnou.

Diazová a Timberlake se měli zasnoubit někdy kolem Nového roku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků